Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Öncelikle depolatacağınız eşyaların ne olduğuna ve ne kadar hacim kapladığına karar vermelisiniz. Daha sonra size en uygun olan kaliteli hizmeti sağlayan şirkete karar vermelisiniz. Bu kara doğrultusunda evinize gelen şirket çalışanları sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda eşya depolama hacmi eşyalarınızın sığacağı kadar olan depoyu evinize getirir. Eşyalarınız uzman kişiler tarafından paketleme işlemine maruz kalır. Daha sonra paketlenen eşyalar getirilen depo içerisine yerleştirilir. Anahtarı yalnızca sizde bulunabilecek olan depo kilitlenir ve depo şirketinin aracılıyla depolama yapılan alana götürülür. 

Yalova Depolama Eşyalar Nerede Depolanır?

Atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı muhafaza eden Yalova depolama firmaları bu eşyalarınızı kendi bünyelerinde bulunan antrepolarda muhafaza etmektedir. Ayrıca hizmetleri bununla da sınırlı kalmamaktadır. Eğer depo süresi belli bir ayı geçiyorsa bir ücret talebinde bulunmadan eşyalarınız size geri getirilmektedir. Bir evde muhafaza etmekten yaklaşık yüzde yetmiş daha karlı olan bu depolar müşterilerine hizmetlerinde oldukça başarılılardır. 

Eşya Depolama; Hacmine Göre Hizmet Tarifesi

Eşyaların kapladığı alan doğrultusunda sınıflandırmalar yapılarak eşya depolama fiyatları belirlenir. Örneğin bir halı ve bir sehpayı depolatmak istiyorsanız vereceğiniz ücret farklı büyük bir mobilya ile ekstradan bir eşya için vereceğiniz ücret farklı değerlendirilir. Bu değerlendirme kişiye göre değil eşyaya göre yapılır. Bu da adaletli bir iş anlayışını getirir. Ayrıca paketleme sırasında yanınızda gerçekleştiği için herhangi bir sorun olma ihtimalinin önüne geçilir. Eşyalarınız güvenle saklanır.