Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Özyıldız nakliyat, Yalova ve İstanbul merkezli olarak yürütmekte olduğu tüm nakliye hizmetlerinde bugün müşteri bazında güveni yakalamış, istanbul, kocaeli, bursa ve Türkiyenin tüm illerinde nakliye hizmetri veren şubeleri ile bu sektörde türkiye markası olmayı başarmıştır. 

Yalova Özyıldız Nakliyat

Yalova Özgüven nakliyat, Bursa, Kocaeli, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 81 ile başarılı şekilde taşıma gerçekleştirmekte, Yalovadan bir başka ile yada bir başka ilden Yalova Ya taşınmak isteyenlerin yanında olmuştur. Başarılı olmak için ilk önce müşteriye saygı durmak gerektiğini, onun beklentilerini iyi analiz etmesi gerekildiğini bilmekteyiz. Kurumsal yapımızla uzman ekibimizle bunu başardık. 

Yalova evden eve nakliyat, sizlere tüm nakliye hizmetlerinizin bir plan dahilinde yapılabilmesi için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermeye başlamış, bu ücretszi ekspertiz neticesinde uzman personelimiz tarafından eşya boyutu, büyüklüğü, kaç personel ile taşınma yapılacağı, gerekli ambalaj malzemesi, ve araç büyüklüğü önceden tespit edilerek hem ekonomik hemde güvenli ve neşe içinde bir nakliye hizmeti verilmesi sağlanmıştır. 

Yalova Nakliyat Firmaları 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Yalova nakliyat olarak 7/24 arabileceğiniz müşteri temsilcimiz, sizlere kalitesi ve markalaşmış hizmet anlayışı ile yalova evden eve nakliyat hizmetinizde, hizmetinizin gerçekleşme aşamasında kısa ve önemli bilgiler vermekte, isteğiniz dahilinde anlaşılan saatte ekspertizimiz ile geniş bilgiye ve istekleriniz dahilinde hizmet alma şansına sahip olacaksınız